Değerlerimiz

Müşteri Odaklıyız; Derlas Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları müşterilerini önemser ve müşterilerine bağlıdır. Müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken bir yandan da gelecekteki ihtiyaçlarının neler olabileceğini anlamaya çalışırız.

Farklıyız; Derlas Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları fark yaratmanın ve sürekli iyileştirmenin heyecanını her zaman duyar. Hem ürünlerinde hem de sunduğu hizmetlerde farklılaştırmayı ve iyileştirmeyi sürekli arar.

Katılımcıyız; Derlas Ltd. Şti.’nin her seviyedeki çalışanı, kuruluşumuzun önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kişisel değerlerinin kalite yolculuğumuza katacakları değerin farkındayız.

Kalite Odaklıyız; Derlas Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları her türlü faaliyetlerinde kalite anlayışını en üst düzeyde tutar ve kesinlikle taviz vermezler.

Yasalara Saygılıyız; Derlas Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara uygun hareket etmeyi hem dürüstlük hem de sosyal devlet anlayışı içerisinde önemser ve benimser.

İş Güvenliğini Önde Tutarız; Derlas Ltd. Şti. çalışanlarının, müşterilerinin ve faaliyetleri ile etkileşen diğer insanların güvenliğini önemser. Faaliyetlerimizden kaynaklanan tehlikelerin farkında olmak ve bu tehlikeler ile ilgili riskleri minimize etmek için tüm çalışanlarıyla bu ilke doğrultusunda hareket eder.

Çevreye Saygılıyız; Derlas Ltd. Şti. yaşanabilir bir dünyanın oluşumuna katkı sağlamak için çalışanlarını ve tedarikçilerini bilinçlendirmeyi ve faaliyetlerimizden kaynaklanan çevresel etkilerimizi minimize etmeyi bir görev olarak görür.

Yönetim Sistemlerine İnanırız; Derlas Ltd. Şti. olarak işi ve hayatı yönetmenin bir sistem işi olduğunun bilinci ile sürekli gelişen dünyamızda var olmamız katkı sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmanın, uygulamanın ve sürekli iyileştirmenin önemine inanırız.